www.blckbx.tv/videos/patholoog-spreekt-zich-uit-dodencijfers-rivm-kloppen-niet
‘ De olifant in de kamer is natuurlijk het rookgedrag van de longpatiënten die op de IC’s belanden. Deze man rookte een pakje per dag er zijn mensen die dat verre overtreffen. Over roken – en levensstijl in het algemeen – wordt vreemd genoeg in de hele Corona soap met geen woord gerept.
Indien je van een terechte tweedeling kunt spreken, is dat toch wel de discriminatie van rokers versus niet-rokers.‘
– ‘ Er waren altijd al mensen die ervoor pleitten om bijvoorbeeld een icoon als Johan Cruijff in te zetten bij anti-rook campagnes, maar dat is er nooit van gekomen. Ik denk dat de nicotine-lobby te sterk is.
Hier: ik kwam dit bericht over Cruijff tegen. Hij stierf aan longkanker:
“ Dat Cruijff hield van sigaretten weet iedereen wel, maar hij ging daar heel ver in. “Het roken werd hem fataal. Ik herinner me nog dat hij voor onze match in de spelerstunnel stond te roken. Dan gooide hij zijn sigaret op de grond en liep het terrein op”, getuigt de ex-speler van Standard [ Wilfried Van Moer] in Het Belang Van Limburg.” ‘
‘ Kijk eens wat er in het medisch dossier van de ze patiënt, bij het verhaal van patholoog Van der Goot staat: de patiënt rookte veertig jaar lang een pakje sigaretten per dag.
Moet je zo’n persoon als zij of hij met Corona in het ziékenhuis komt een IC-bed laten bezetten?’
– ‘ Dat is inderdaad best vreemd. Terwijl iemand die nooit heeft gerookt misschien geen IC-behandeling krijgt omdat ….. ? Tja, waarom? De cijfers zijn tot op detail bij de ziekenhuizen voorhanden. Alle onderliggend lijden is bekend, uiteraard, en dat over vele lange jaren. De meest voorkomende doodsoorzaken zijn met een druk op de knop op te roepen en floep! te bekijken en analyseren. Maar de ziekenhuizen weigeren daarover informatie te verstrekken, vanwege de privacy. Deze man uit het voorbeelddossier is met zijn zware roken nog best oud geworden. ’
‘ De privacy, die wordt van stal gehaald als het “ze” zo uitkomt. Neem de QR-code en je digitaal betaalgedrag. Daar weten “ze” alles van en na wat algoritmisch combineren, staan we als het ware voor het röntgenapparaat voor iedereen die wil betalen voor zulke data.
Hoeveel mensen zou deze roker gedurende die veertig jaar zwaar roken, hebben laten mee-roken?’
Caroline van der Plas (BBB): ‘Maatschappij tot op bot gespleten’ – versus Jan Paternotte (D66) & Aukje de Vries (VVD) Nov 9, 2021
Caroline van der Plas vraagt de Jonge waarom op Griep totaal anders werd gereageerd dan nu op C. Nov 10, 2021
The Insider – ‘ A fictionalized account of a true story, it is based on the 60 Minutes segment about Jeffrey Wigand, a whistleblower in the tobacco industry. ‘