Feed on
Posts
Comments

 

www.ad.nl/politiek/meerderheid-kamer-klaar-met-ongehoord-nederland-omroep-hoort-niet-langer-thuis-in-bestel~a8d1d3a9/

*

Vraag aan de Haagse Kaasstolpers of ze weten wat de Weimarrepubliek was en de tanden zullen je ratelend uit het hoofd vallen.

  • Ongetwijfeld vanwege het exposé aan kennis dat zij ten toon zullen spreiden?
    Mag ik het toespitsen op het vonnis, de vonniswijzing, van het gerecht in de zaak Blommestein, of is dat te hoog gegrepen?

Véúls te hoog, vrees ik, maar je kunt het proberen. Val ze maar niet ál te hard, want ook zij zullen intussen merendeels het slachtoffer zijn van ons rampzalige onderwijs.

  • Is dit met inzetten van AI tot stand gekomen?

Ik geloof van wel, maar dat weet ik niet zeker. A en L zouden hun studenten hebben gevraagd om met behulp van AI uit te vogelen hoe regimes de aandacht van het volk afleiden, wanneer ze in de puree zitten en het eigenlijk al lang niet meer weten. En dan zet AI – indien je de vragen tenminste intelligent formuleert en voldoende context verschaft – de mogelijkheden keurig op een rijtje. Maar houd de vinger wel aan de pols, want AI kan soms stiekem (gewild of ongewild) zijn eigen gang gaan en dan moet je verdacht zijn op influencing.
Ik meen dat dit in samenwerking tussen studenten in Nederland, Duitsland en Frankrijk is bekokstoofd. Dat maakt vaak ook nog verschil: ‘wáár, in welk land, zet je AI in.’

………………….  …………………..  ……………………….

………………….  …………………..  ……………………….

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.

Copy Protected by Tech Tips's CopyProtect Wordpress Blogs.
error: Content is protected !!